Tento web používá cookies OK více Společnost Wintex sro provozovatel internetového obchodu MECLO.CZ respektuje ochranu vašich údajů
Právní základ pro zpracování Vašich údajů tvoří čl. 6 ods. 1 písm. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (Uř. věst. EU L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Seznamte se s našé politikou ochrany osobních údajů.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.cz
Filtry

Barva

Velikost

Pánské zdravotnické oděvy produktů: 20
Třídit podle:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Záchranný oděv - funguje při nejtěžších akcích

Téměř každý zástupce lékařské profese potřebuje speciální oděv, který bude vykonávat jak ochrannou funkci, tak mu poskytne pohled hodný profesionála. Díky ní na první pohled víme, který z okolních lidí je plavčík nebo lékař. Na nemocniční chodbě můžeme také snadno rozpoznat lékaře nebo zdravotní sestru, což nám někdy umožňuje rychlejší potřebnou pomoc.Lékařské uniformy, kdysi převážně bílá, jednoduchá forma a ne opravdu přidávající kouzlo, nyní jsou nejen pohodlné, ale také módní a stylové.

Pánské lékařské oblečení - pro jakoukoli teplotu

Zejména ženské oblečení - lékaři, zdravotní sestry nebo zdravotníci - jsou zajímavé formou, ale mužská část zástupců těchto profesí také nemá na co stěžovat.Pánské lékařské oblečení jsou to především mikiny, kalhoty nebo soupravy. V každé ordinaci je také zástěra, ale lékaři ne vždy pracují pouze ve čtyřech stěnách. Zejména ty sanitky nebo zdravotníci, kteří musí jezdit v týmu, musí často plnit své úkoly v obtížných podmínkách, někdy za špatného počasí a teploty. Proto je často nezbytný lékařský rouno, které je vyrobeno z vysoce kvalitní textilie, která po dlouhou dobu udržuje dokonalý vzhled.

Pro lékaře a záchranáře

Je velmi teplý a pohodlný a také vyztužený speciálními švy, aby fungoval i při nejtěžších operacích. Polární je také nouzové oblečení – může často nahradit méně pohodlnou a těžší bundu. Elastické manžety, vyztužený krk a praktická guma se zátkami našitými dole jsou některé z výhod této části šatníku. Pracovní den lékařů nebo záchranářů je často nepředvídatelný, a proto by jejich šatník měl sestávat ze všech možných lékařských oděvů. Jakýkoli záchranář nebo lékař, oděv a lékařské oblečení najdete v internetovém obchodě Meclo, který nabízí mnoho velikostí a vzorů. Každý produkt v sortimentu je zárukou vysoké kvality a spokojenosti.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Kontaktujte nás
WINTEX s.r.o.
Budovateľská 1290
093 01 Vranov n.T.

E-mail:
contact@meclo.cz

Telefon:
00421 905560312
aktualizace:  2015-01-09 10:45
Zdravotnické oděvy - Meclo: projekt a realizace: BigCom