Tento web používá cookies OK více Společnost Wintex sro provozovatel internetového obchodu MECLO.CZ respektuje ochranu vašich údajů
Právní základ pro zpracování Vašich údajů tvoří čl. 6 ods. 1 písm. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (Uř. věst. EU L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Seznamte se s našé politikou ochrany osobních údajů.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.cz
Filtry

Barva

Velikost

Dámské zdravotnické oděvy produktů: 59
Třídit podle:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Kvalitní zdravotnické oblečení

Důvěryhodný profesionální vzhled je součástí úspěchu. Povolání lékaře bylo odjakživa velmi vážené, Meclo proto nabízí kvalitní zdravotnické oděvy, které odrážejí nejen aktuální módní trendy, ale jsou zároveň elegantní a zdůrazňují tak důstojnost zdravotnického povolání.  Zdravotnické uniformy se mohou lišit střihem nebo počtem prvků, z kterých se skládají, ale vždy jde o jednoduché a elegantní oblečení, které je radost nosit. Lékaři, sestry a fyzioterapeuti dnes díky tomu mohou vypadat dobře rovněž při své náročné a zodpovědné práci.

Nápadité nemocniční oděvy

Kvalitní zdravotnické oblečení je pro komfortní výkon práce alfou a omegou. Jeho návrháři výborně znají potřeby zdravotníků a vědí, jak jim dokáže osladit život oblečení, které sedí jako ulité. Na zdravotnické oděvy pro sestry a lékaře jsou kladeny vysoké nároky. Oděvy mohou mít různý střih, ale nejdůležitější je jejich hygienická a ochranná funkce. V našem obchodě sestrám nabízíme haleny, kalhoty či tuniky, při kterých si přijdou na své zkušené i začínající zdravotnice. Díky praktickým a zároveň ozdobným zipům, účelným větším i menším kapsám je toto oblečení vysoce funkční a vhodné pro práci v nemocnici nebo ambulanci.

Jednoduše a důstojně

Zdravotnické haleny s jednoduchým elegantním střihem se dají sladit s pohodlnými kalhotami nebo jednoduchými sukněmi, které nepřekážejí v pohybu. Moderní zdravotnické a kosmetické oděvy jsou určený ke speciálním účelům. Díky jejich funkčnosti se v nich můžete úspěšně pustit do nejnáročnějších pracovních úkolů a přitom si vychutnávat maximální komfort. Ve Vaší skříni by nemělo chybět více zdravotnických kompletů. Díky dostupnosti různých barev a střihů našich oděvů nemocniční chodby a ambulance určitě nebudou zívat nudou. Elegance, důstojnost a dokonalý pocit pohodlí – to jsou silné stránky oděvů z nabídky internetového obchodu Meclo.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Kontaktujte nás
WINTEX s.r.o.
Budovateľská 1290
093 01 Vranov n.T.

E-mail:
contact@meclo.cz

Telefon:
00421 905560312
aktualizace:  2015-01-09 10:45
Zdravotnické oděvy - Meclo: projekt a realizace: BigCom