Tento web používá cookies OK více Společnost Wintex sro provozovatel internetového obchodu MECLO.CZ respektuje ochranu vašich údajů
Právní základ pro zpracování Vašich údajů tvoří čl. 6 ods. 1 písm. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (Uř. věst. EU L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Seznamte se s našé politikou ochrany osobních údajů.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.cz
Filtry

Barva

Velikost

Dámské zdravotnické kalhoty produktů: 16
Třídit podle:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Ženy čím dál častěji vyměňují sukně za pohodlnější kalhoty. Kalhoty jsou praktičtější a pohodlnější, a právě to jsou vlastnosti, které jsou při aktivním životním stylu rozhodující. Práce lékařů, sester, fyzioterapeutů a dalších zástupců zdravotnických profesí není lehká. Často je spojená s fyzickou námahou, a proto je pohodlné oblečení mimořádně důležité.

Maximální pohodlí

Dámské zdravotnické kalhoty zaručují pohodlí a jejich střih uspokojí dokonce i tu nejelegantnější dámu. Jsou ušity z měkkého, poddajného a prodyšného materiálu, který vypadá dokonale rovněž po dlouhých hodinách v práci. Mnoho modelů má v pásu gumu nebo praktické stahování, které umožňuje nastavit šířku kalhot tak, aby byly při nošení maximálně pohodlné. Dámské zdravotnické kalhoty jsou dostupně v několika střizích. Jednoduché, sportovní, příjemně volné a s mírně zúženým střihem poskytují dokonalý komfort. Dvě praktické kapsy umožňují mít nezbytné drobnosti po ruce rovněž během pracovního nasazení.

Dámské zdravotnické kalhoty – komfortně a stylově

V nabídce našeho obchodu najdete rovněž oblíbené kalhoty cigaretového střihu. Je to produkt pro dámy, které rády vypadají atraktivně. Kalhoty dokonale kopírují postavu a díky elastickému a měkkému materiálu poskytují pocit pohodlí po celý pracovní den. Zapínají se na zip a mají dvě přední kapsy. Velký výběr barev je zaručenou odpovědí na potřeby zákaznic, jež si díky němu jednoduše zachovají originalitu a svůj vlastní, osobní styl.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Kontaktujte nás
WINTEX s.r.o.
Budovateľská 1290
093 01 Vranov n.T.

E-mail:
contact@meclo.cz

Telefon:
00421 905560312
aktualizace:  2015-01-09 10:45
Zdravotnické oděvy - Meclo: projekt a realizace: BigCom