Tento web používá cookies OK více Společnost Wintex sro provozovatel internetového obchodu MECLO.CZ respektuje ochranu vašich údajů
Právní základ pro zpracování Vašich údajů tvoří čl. 6 ods. 1 písm. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (Uř. věst. EU L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Seznamte se s našé politikou ochrany osobních údajů.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.cz
Popis nabídky
 
DÁMSKÉ PRODUKTY

 

DÁMSKÉ ZDRAVOTNICKÉ KALHOTY

 

Nabízíme dámské zdravotnické kalhoty. Vyrobené z kvalitního, prodyšného materiálu. Zaručují pohodlí při práci po celé hodiny. Látka je elastická a trvalá, velmi jednoduše se pere a žehlí. Jsou mimořádně pohodlné, mají funkční kapsy. Při objednávkách na zdravotnické kalhoty spolu s dámskou zdravotnickou halenou, nabízíme speciální slevy.


DÁMSKÉ ZDRAVOTNICKÉ HALENY

 

Nabízíme dámské zdravotnické haleny. V naší nabídce se nachází modely s ozdobným výstřihem a funkčními kapsami. Chceme ukázat, že i zdravotnická halena může působit žensky. Vnitřní kapsy dobře poslouží ke schování telefonu či rtěnky. Materiál, ze kterého jsou ušity naše dámské zdravotnické oděvy, je vysoce kvalitní. Zaručuje komfort při práci po celé hodiny, a to díky tomu, že je prodyšný a příjemný na dotyk. Jeho další kvalitou je mimořádná trvalost.

Nabízíme slevy na dámské zdravotnické komplety. Objednajte si halenu a dámské zdravotnické kalhoty, a nakoupíte o několik procent levněji.

 
 
PÁNSKÉ ZDRAVOTNICKÉ HALENY

 

Nabízíme mimořádně pohodlné pánské zdravotnické haleny. Mají klasický střih, praktické kapsy a funkční razporky. Jsou vyrobeny z kvalitní látky, která zaručuje svobodný pohyb a větrání. Jako výrobce zdravotnických oděvů jsme připravili speciální slevy. Pokud si objednáte zdravotnický komplet, tj. zdravotnickou halenu a zdravotnické kalhoty, ušetříte.


PÁNSKÉ ZDRAVOTNICKÉ KALHOTY

 

Nabízíme pánské zdravotnické kalhoty. Mimořádně pohodlné, díky čemu se budete cítit v práci komfortně. Materiál se dobře pere a žehlí. Mají praktické kapsy a gumu v páse. V kompletu s pánskou zdravotnickou halenou za výhodnou cenu.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Kontaktujte nás
WINTEX s.r.o.
Budovateľská 1290
093 01 Vranov n.T.

E-mail:
contact@meclo.cz

Telefon:
00421 905560312
aktualizace:  2015-01-09 10:45
Zdravotnické oděvy - Meclo: projekt a realizace: BigCom