Tento web používá cookies OK více Společnost Wintex sro provozovatel internetového obchodu MECLO.CZ respektuje ochranu vašich údajů
Právní základ pro zpracování Vašich údajů tvoří čl. 6 ods. 1 písm. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (Uř. věst. EU L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Seznamte se s našé politikou ochrany osobních údajů.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.cz
Dámské a pánské zdravotnické komplety produktů: 8
Třídit podle:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Dámské a pánské zdravotnické komplety – kombinace kvality a pohodlí

Elegance a pohodlnost – to jsou atributy, které charakterizují zdravotnické komplety z našeho internetového obchodu. Precizně ušité oděvy z kvalitních materiálů vám zaručí pohodlí rovněž při výkonu těch nejnáročnějších pracovních úkolů. Speciální oděvy nenosí jen lékaři, ale také zástupci jiných zdravotnických povolání. Pohodlné oblečení sehrává důležitou roli i u fyzioterapeutů, kteří často vykonávají těžkou fyzickou práci.Oblečení pro fyzioterapeuty proto nesmí omezovat v pohybu, ani způsobovat jakoukoliv nepohodu, která by jim překážela při práci. Zdravotnické oděvy z nabídky obchodu Meclo jsou elegantní a zároveň zdůrazňují profesionalitu svých nositelů.

Zdravotnické komplety pro profesionály

Speciální uniformy nosí rovněž zubaři, kteří se starají o naše pěkné úsměvy. Rovněž oni se mohou cítit komfortně a stylově zároveň. Oděvy pro zubaře v dámském a pánském provedení. Komplet se skládá z haleny a kalhot nebo sukně. Svůj význam má také materiál, ze kterého je oblečení pro zdravotnické pracovníky ušité.

Jeho složení tvoří hlavně bavlna, díky které je oděv prodyšný a přináší komfort nejen zdravotníkovi, ale i jeho pacientům. Zdravotnické komplety mají trendové střihy, takže chodby nemocnic a jiných zdravotnických zařízení vůbec nemusí vypadat smutně a šedě. Komplety jsou dostupné v několika poutavých barvách, jako zelená, bordó nebo tmavomodrá, takže si každý jednoduše přijde na své.

Slevy
O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Kontaktujte nás
WINTEX s.r.o.
Budovateľská 1290
093 01 Vranov n.T.

E-mail:
contact@meclo.cz

Telefon:
00421 905560312
aktualizace:  2015-01-09 10:45
Zdravotnické oděvy - Meclo: projekt a realizace: BigCom