Tento web používá cookies OK více Společnost Wintex sro provozovatel internetového obchodu MECLO.CZ respektuje ochranu vašich údajů
Právní základ pro zpracování Vašich údajů tvoří čl. 6 ods. 1 písm. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (Uř. věst. EU L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Seznamte se s našé politikou ochrany osobních údajů.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.cz
Filtry

Barva

Velikost

Pánské zdravotnické pláště produktů: 2
Třídit podle:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Lékař by měl být nejen dobře připraven k výkonu své práce, ale měl by také inspirovat důvěru pacientů. Správné oblečení má na to rozhodně velký dopad. Klasické bílé lékařské pláště slouží nejen k problémům s obrázky, ale mají také důležitou funkci. Především chrání oděv před znečištěním a zaručují správnou hygienu. Pánské lékařské pláště mají velmi jednoduchý střih a jsou šité tak, aby se daly snadno nasadit a vzlétnout. Místo tlačítek mají praktické úchyty, které se velmi snadno připevňují a především rozepínají. Materiál, ze kterého jsou tyto zástěry šité, je velmi šetrný k pokožce. Jeho složení je až 95 procent přírodní bavlny, která nezpůsobuje alergie a umožňuje tělu dostatečnou ventilaci. Přidáním syntetického spandexového vlákna je tato práce velmi flexibilní.

Lékařské pláště na dlouhá léta

Látka je pevná a trvalá, díky čemu je plášť investicí na dlouhá léta. Pláště jsou volné a nepřekážejí v pohybu. Při práci lékaře sehrává tento faktor mimořádně důležitou roli, a to obzvlášť při kontaktu s pacientem. Malý límec a jednoduchý, klasický vzhled určitě ocení především lékaři mužského pohlaví. Pláště jsou dostupné ve verzi s dlouhými a krátkými rukávy. Zdravotnické oblečení dnes už může hrát různými barvami. Bílá však nadále zůstává barvou, která se nám nejvíc spojuje s oděvem lékaře a umožňuje nám ho odlišit od jiných zaměstnanců ambulance či nemocnice.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Kontaktujte nás
WINTEX s.r.o.
Budovateľská 1290
093 01 Vranov n.T.

E-mail:
contact@meclo.cz

Telefon:
00421 905560312
aktualizace:  2015-01-09 10:45
Zdravotnické oděvy - Meclo: projekt a realizace: BigCom