Tento web používá cookies OK více Společnost Wintex sro provozovatel internetového obchodu MECLO.CZ respektuje ochranu vašich údajů
Právní základ pro zpracování Vašich údajů tvoří čl. 6 ods. 1 písm. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (Uř. věst. EU L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Seznamte se s našé politikou ochrany osobních údajů.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.cz
Filtry

Barva

Velikost

Pánská zdravotnická halena produktů: 8
Třídit podle:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Chirurg a zdravotníci, kteří s ním spolupracují při zákrocích, musí na hygienu a vhodný oděv dbát dvojnásobně. Chirurgická halena musí chirurgovi při práci umožňovat maximální komfort. Na chirurgii je totiž vždy v sázce ta nejvyšší hodnota – lidský život. Na první pohled je tato halena obyčejná, ale její jednoduchý střih a materiál, ze kterého je ušita, nejsou výsledkem náhody. Tato zdravotnická halena je v internetovém obchodu dostupná v dámské a pánské verzi. Haleny jsou šity z kvalitního, prodyšného materiálu, který lékařům zaručí pocit komfortu a svěžesti po dlouhé hodiny. Bavlna s příměsí polyesteru je na tento úkol jako stvořená.

Chirurgická halena – jednoduchost a stylovost

Jednoduchý střih lékaři při práci zaručí svobodný pohyb. Haleny s krátkými rukávy jsou velmi praktické – dlouhé rukávy by během chirurgických zákroků mohly překážet. Oděvy pro lékaře a zdravotnický personál jsou šity se zvláštní pozorností věnovanou každému detailu, jsou mimořádně trvalé a zároveň estetické. Ti, kdo umí ocenit jednoduchost a eleganci, se v nich budou cítit svobodně a komfortně v jakoukoliv denní či noční hodinu. Pestrá paleta barev zase potěší ty, kteří nemají rádi nudu. Bílé, která byla kdysi při tomto druhu oblečení jedinou volbou, už dnes má své konkurenty. Rovněž díky nim dnes moderní zdravotnická zařízení vypadají barevněji a zajímavěji. Haleny jsou dostupné kromě toho v bordó, grafitové, tmavomodré či světlemodré barvě. Jsou dostupné v několika velikostech, takže každý lékař si najde to pravé pro sebe.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Kontaktujte nás
WINTEX s.r.o.
Budovateľská 1290
093 01 Vranov n.T.

E-mail:
contact@meclo.cz

Telefon:
00421 905560312
aktualizace:  2015-01-09 10:45
Zdravotnické oděvy - Meclo: projekt a realizace: BigCom