Tento web používá cookies OK více Společnost Wintex sro provozovatel internetového obchodu MECLO.CZ respektuje ochranu vašich údajů
Právní základ pro zpracování Vašich údajů tvoří čl. 6 ods. 1 písm. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (Uř. věst. EU L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Seznamte se s našé politikou ochrany osobních údajů.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.cz
Filtry

Barva

Velikost

Dámská zdravotnická halena produktů: 29
Třídit podle:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Dámská zdravotnická halena je nejdůležitější součástí služebního oděvu sester, ale i jiných zdravotnic. V práci, v níž tyto dámy často tráví dlouhé hodiny, se musí cítit komfortně a pohodlně. Návrháři zdravotnického oblečení jsou si toho vědomi, a proto při výrobě oděvů sahají po kvalitních materiálech, které ženám umožňují vypadat stylově rovněž při těch nejnáročnějších pracovních povinnostech. Zdravotnice obvykle nesedí za stolem, ale vykonávají náročnou fyzickou práci. Dámské zdravotnické haleny jsou proto elastické a poskytují tak absolutní svobodu pohybu.

Zdravotnická halena – bílá a barevná

Praktické kapsy uzavíratelné na zip umožňují bezpečně odložit drobnosti, které jsou nezbytné při práci. I poklopce na bocích slouží pro větší pohodlí – v takto ušité haleně se jednodušeji ohýbá, což je pohyb, který sestry při výkonu své práce opakují nespočetně mnohokrát. Zip se nachází i na decentním výstřihu. Jednoduše se rozepíná pro větší pohodlí nebo když je na pracovišti příliš teplo. Dámská zdravotnická halena zvýrazňuje pás, což se jejím nositelkám umožňuje cítit žensky i při výkonu každodenních zdravotnických povinností. Pro zákaznice obchodu Meclo určitě nebude bezvýznamná informace, že dámské zdravotnické haleny jsou barevné, aby se každá žena mohla obléct podle svého vkusu. Haleny jsou dostupné kromě toho v zelené, bordó, tmavomodré či bílé barvě. Haleny nabízíme v jednoduché verzi nebo s převázáním v pásu.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Kontaktujte nás
WINTEX s.r.o.
Budovateľská 1290
093 01 Vranov n.T.

E-mail:
contact@meclo.cz

Telefon:
00421 905560312
aktualizace:  2015-01-09 10:45
Zdravotnické oděvy - Meclo: projekt a realizace: BigCom